درباره ما

اهل تعامل، دانش محور و اخلاق مدار

پرسنل کلیدی

در راه موفقیت،تیم مهمتر از سرمایه است.

سیما واسعی

رییس طراحی
سیما واسعی

32 سال سن دارم . دانش آموخته کارشناسی مهندس مکانیک هستم و از اولین روزهای تاسیس کران انرژی همکاری میکنم. رییس واحد طراحی مهندسی شرکت هستم. در کارم سخت گیر و جدی هستم و به طبیعت گردی علاقه ویژه دارم. 

 

مریم حاجیلو

مدیر مالی- اداری
مریم حاجیلو

تحصیلات من در رشته حسابداری و تا سطح کارشناسی ارشد بوده است. از ابتدای فعالیت شرکت کران انرژی کار حرفه ای خودم رو در کنار مجموعه ای جوان و بانشاط آغاز کردم. از خصوصیات برجسته من اهمیت بالای نظم و تعهد کاری است. 

الناز مصطفوی

رییس بازاریابی
الناز مصطفوی

دارای مدرک کارشناسی IT هستم و تحصیلاتم را در مقطع کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی تکمیل کردم. در حال حاضر مسوولیت بخش بازاریابی شرکت را به عهده دارم و همچنین در حال اجرای پروژخ دیجیتال مارکتینگ  شرکت زیر نظر مدیر بازرگانی هستم. در تلاش هستم با بررسی و پیشنهاد ایده های جدید و به روز در تخصص خودم به بهبود عملکرد شرکت کمک کنم.

سالی محلاتی

رییس فروش و برنامه ریزی
سالی محلاتی

مدرک کارشناسی مهندسی صنایع و فوق لیسانس MBA دارم و در استارت آپها در زمینه تولید و توسعه محصول و دیجیتال مارکتینگ دارای سابقه کار هستم. در حال حاضر بعنوان رییس فروش و برنامه ریزی شرکت مشغول به فعالیت هستم. 

 

علیرضا علیمحمدی

کارشناس کنترل کیفیت
علیرضا علیمحمدی

24 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک - طراحی جامدات هستم. بعنوان کارشناس طراحی در کران انرژی مشغول به همکاری هستم. علاوه بر زمینه تخصصی آکادمیک به مطالعات مرتبط با مکانیک سماوی ، نجوم کروی و رصدی علاقمندم و از میان زبانهای بین المللی به زبان انگلیسی تسلط کافی دارم. 

سمانه کاظمی

کارشناس طراحی فرآیند
سمانه کاظمی

سمانه کاظمی هستم و 25 سال دارم؛ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد طراحی فرآیندهای شیمیایی هستم و به صورت تخصصی بر روی مدلسازی سیستم های جداسازی کار کرده ام. به روانشناسی و فلسفه علاقمندم و در اوقات فراغت، عکاسی می کنم و می نویسم. 

صبا تیموری

کارشناس ارشد طراحی
صبا تیموری

کارشناس ارشد تبدیل انرژی هستم و در حال حاضر بعنوان کارشناس ارشد طراحی در کران انرژی مشغول به فعالیت هستم. به انجام پروژه های جدید و چالش برانگیز با هدف بهینه سازی مصرف انرژی علاقه دارم . 

 

مصطفی کوهگرد

کارشناس ارشد طراحی
مصطفی کوهگرد

کارشناسی ارشد مکانیک  و از سال 94 در شرکت کران انرژی مشغول به فعالیت هستم . در حال حاضر کارشناس ارشد در بخش طراحی تجهیزات دوار هستم.