وبلاگ

میکسرهای هموژنایزر دوربالا ، چرا برندهای معتبر به این میکسرها رو آورده اند؟

مقاله ای کاربردی در مورد میکسرهای هموژنایزر

میکسرهای هموژنایزر دوربالا ، چرا برندهای معتبر به این میکسرها رو آورده اند؟

فرآوری مدرن صنعتی در اغلب زمانها شامل نوعی از اختلاط است و همواره انجام فرآیند اختلاط با کیفیت مطلوب و در مدت زمان مناسب که مقرون به صرفه باشد ، بسیار ضروری است. این نوشتار سعی در معرفی نوعی ویژه از میکسرهای اختلاط دارد که دستیابی به زمان پایین اختلاط و هموژناسیون فوق العاده محصول را تسهیل مینماید. 

میکسرهای برشی دوربالا که به پمپ هموژنایزر نیز معروف هستند مزیتهای بسیاری نسبت به سایر انواع میکسرها دارند که سبب توسعه این نوع از میکسرها در سطح بین المللی شده است. آنچه که این نوع میکسرها را از انواع دیگر متمایز میکند، ایجاد برش شدید و چرخه کوتاه فرآیند اختلاط و کیفیت محصول خروجی است.

 

مصطفی کوهگرد - کارشناس ارشد طراحی کران انرژی - در مقاله خود به طور مفصل به ساختار و نحوه عملکرد و مزیتهای این میکسرها پرداخته است. این مقاله رو مصطفی با دقت خاصی نوشته و اگر به نحوی با فرآیند اختلاط سروکار دارید حتماً براتون نکات جالبی داره. دریافت نسخه کاملش هم دو راه داره : 

1- راه اول و ساده تر اینه که ایمیل خودتون رو از طریق فرم نظرات موجود در پایین همین صفحه برای ما بفرستین تا مقاله کامل را بلافاصله برای شما ایمیل کنیم. 

3- راه دوم هم اینه که یه ایمیل بزنین به ATkaran.Edu@gmail.com و ضمن معرفی خودتون توی متن ایمیل،  تو موضوع بنویسین "درخواست مقاله 200105" . بعدش ظرف 48 ساعت براتون ارسال میکنیم. 

 

اگر دوست دارین بعدا مقاله های دیگر و تکمیلی ما رو هم دریافت کنین از فرم نظرات همین صفحه ، ایمیل خودتون رو ثبت کنین تا مقالات تکمیلی و جذابتر رو هم دریافت کنین. 

 خوشحال میشیم اگر ما رو از طریق دنیای مجازی دنبال کنید. 

T.me:/ATKenergy

Instagram : atkenergy

Linkedin: Karan Energy

نظرات