درباره ما

اهل تعامل، دانش محور و اخلاق مدار

درباره ما

از ۱۵ سال پیش تاکنون

از ۱۵سال پیش تا همین حالا

ما در زمینه فرآیندهای انتقال جرم و حرارت و کاربردهای آن در فرایندهای شیمیایی در حال فعالیت هستیم. ما راه حلهای صنعتی در زمینه انتقال جرم و حرارت و خدمات میدانی را برای صنایع فرآیندی شیمیایی ارائه میدهیم. راه حلهای اقتصادی و مدرن ما استانداردهای کار را در زمینه انتقال جرم و حرارت بالا میبرد.

خدمات و محصولات ما گستره ای وسیع از کاربردها را در زمینه انتقال جرم و حرارت در فرآیندهای جداسازی و اختلاط در بر میگرد و تخصص ما در زمینه فرآیندهای اختلاط و جداسازی است .

در بحث اختلاط تجربیات فراوانی در اختلاط مایع با مایع بخصوص مایعات با ویسکوزیته و دانسیته های بسیار متفاوت و همچنین اختلاط پودر و مایع داریم. در زمینه جداسازی نیز بر روی رطوبت گیری  مایعات و خشک کاری جامدات و همچنین جداسازی میست و قطرات مایع از گازها تخصص ویژه داریم.

در زمینه جداسازی گاز از گاز مانند کاهش آلایندگی واحدهای سولفوریک ، گاز از مایع ( هواگیری مایعات ) مانند جداسازی رطوبت روغن ترانسفورماتور و سایر روغنهای صنعتی ، جداسازی ترکیبات مضر از محصول مانند جداسازی دی اکسان از تگزاپون در واحدهای سولفوناسیون و پکیجهای مشابه تجربیات و پروژه های موفق فراوانی داشته ایم.

ما در زمینه احداث واحدهای شیمیایی بخصوص واحدهای تولید اسید سولفوریک به روش دوجذبی و واحدهای سولفوناسیون دارای تخصص ویژه بوده و این واحدها را بصورت کلید در دست احداث میکنیم.

 

 

یک تیم باتجربه

هیات مدیره ما از سه نفر تشکیل شده که برای مدت دو سال انتخاب شده اند و همه آنها دارای مسوولیت اجرایی در سازمان میباشند. تیم اجرایی ما از بخشهای مختلفی تشکیل شده تا بتواند رضایت مشتری را بدست آورد. دپارتمانهای بازاریابی، فروش و برنامه ریزی ،مهندسی ، تولید، تضمین مرغوبیت، خرید، اداری و مالی بخشهای اصلی سازمان کران انرژی هستند.

 

درباره ما

در خدمت شما ، هر وقت بخواهید ! 

از آغاز فروتنانه ما ، همواره یک نیروی صنعتی تحول گرا بوده ایم. ما در برخی زمینه ها پیشرو بوده ایم و به اندازه فرآیندهای شیمیایی متنوع بوده ایم. تصمیمات شجاعانه ای میگیریم و مرتب خودمان را دوباره بازتعریف میکنیم. ما پیوسته تلاش میکنیم که سریعتر و بهتر باشیم.

در کران انرژی هیجان انگیزترین چالش ما همیشه مورد بعدی است. تیم ما قدم به سوی تکالیف چالش برانگیز میگذارد و هیچ فرصتی برای رشد را از دست نمیدهد. در کران انرژی ما بر تنوع افراد خود تکیه میکنیم . ما افراد متفاوتی هستیم و مهارتهای مشارکتی بالایی داریم بطوریکه کران انرژی همیشه از جمع اجزای خود قویتر است.

 

بسیار خب ! منتظر نباشید . برای حرکتی رو به جلو و بهتر همین الان با ما تماس بگیرید.